Možnosti platby

ON-LINE platba kartou


On-line platba kartou je najrýchlejší spôsob, akým je možné na internete za objednaný tovar zaplatiť.
Platba je realizovaná cez platobnú bránu PayU a vďaka tomu môžete platiť kartou vždy bez obáv zo straty alebo zneužitia citlivých dát z karty. Spoločnosť PayU je vlastníkom certifikátu PCI DSS (The Payment Card Industry Data Security Standard), ktorého cieľom je zamedziť kartovým podvodom, a to zavedením najvyšších bezpečnostných opatrení u spoločností, ktoré dáta držiteľa karty spracovávajú, prenášajú alebo uchovávajú.

Transakcie vykonávané prostredníctvom platobnej brány PayU sú vykonávané na základe licencie od ČNB a prenos dát je zabezpečovaný protokolom SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure riešením. Vďaka tomu sa údaje z vašej platobnej karty spracovávajú priamo vo vašej banke a nedostávajú sa tak vôbec k obchodníkovi. Tým je zaručená bezpečnosť vašich peňazí.

Platbu kartou možno vykonať kartami VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vždy je však nutné, aby ste platbu kartou na internete mali na svojej platobnej karte povolenú.

Ako platba kartou prebieha?

  1. V košíku pri voľbe platby si zvolíte on-line platbu kartou. 
  2. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na platobnú bránu pre platbu kartou. 
  3. Tu odpíšte údaje z vašej karty a platbu potvrďte. 
  4. Po potvrdení platby budete automaticky presmerovaní späť do nášho e-shopu. 

PLATBA VOPRED bankovým prevodom

Platba vopred bankovým prevodom je klasický spôsob úhrady. Podklady k platbe (číslo účtu, variabilný symbol) Vám pošleme po dokončení objednávky v automaticky generovanom e-maile.

Prevod a spracovanie takejto platby štandardne trvá pár dní. Až po pripísaní peňazí na náš účet bude vaša objednávka ďalej spracovávaná.

Scroll to top